Top

NAŠE PRODUKTY
KATEGORIE ÚČINKU: Potence

 

Správné sexuální funkce a hormonální rovnováha jsou mnohdy zrcadlem naší kondice a také faktorem, který přímo ovlivňuje naši spokojenost se sebou samými. Civilizační zatížení ruku v ruce s rostoucím věkem negativně ovlivňují nejen fyzické sexuální schopnosti, ale také celou oblast tělesných funkcí závislých na optimální hladině pohlavních hormonů v těle.

 

Aplikace některých bylin v tradiční přírodní medicíně je dokladem toho, že tato problematika není až otázkou posledních desetiletí. A dlouhodobé zkušenosti potvrzují, že jejich používání je spolehlivou cestou vedoucí ke zlepšení sexuálního života jejich uživatelů.


produktový obrázek

Ašvaganda

Jedna z nejmocnějších bylin ajurvédské medicíny bývá také označována jako indický ženšen. Používá se k posílení fyzické a psychické kondice, zvyšuje odolnost vůči nejrůznějším stresorům.

detail produktuproduktový obrázek

Chia

Chia semínka patří mezi nejzdravějších potraviny na planetě. Jsou zdrojem spektra nutrientů důležitých pro tělo a mozek, vynikají velkým podílem proteinů, vápníku a omega-3 mastných kyselin.

detail produktuproduktový obrázek

Chlorella

Chlorella je díky jedinečnému složení účinným detoxikantem organismu, stimulátorem správných funkcí trávícího traktu a podílí se na posílení přirozené obranyschopnosti.

detail produktuproduktový obrázek

Goji

Plody goji jsou v Tibetu a Číně pokládány za jeden z receptů na dlouhý život a dobrou kondici. Mírně štiplavé bobule jsou koncentrovaným zdrojem antioxidantů zpomalujících stárnutí.

detail produktuproduktový obrázek

Guarana

Guarana je vynikajícím pomocníkem eliminujícím stres a únavu. Stimuluje organismus k vyššímu fyzickému i mentálnímu výkonu, ale celý rozsah jejího působení je výrazně širší.

detail produktuproduktový obrázek

Guarana – Maca

Tento produkt v sobě spojuje úžasné léčebné účinky dvou jihoamerických fytoterapeutických pokladů - semen brazilské Guarany a peruánského kořene Maca.

detail produktuproduktový obrázek

Kakaové boby

Kakao je nejbohatší plodinou na antioxidanty, které nás chrání před působením volných radikálů. Dokáže navodit dobrou náladu, pocity štěstí a spokojenosti, včetně lehkých afrodisiakálních účinků.

detail produktuproduktový obrázek

Kotvičník – Maca

Obsah rostlinných hormonů v kotvičníku a mace zaručuje této směsi bylin blahodárný vliv na sexuální funkce . Bylinky také společně optimalizují imunitu, posilují sílu a vytrvalost a zpomalují stárnutí.

detail produktuproduktový obrázek

Kotvičník zemní

Účinný prostředek pro přirozenou harmonizaci hladiny testosteronu a estrogenu v organismu, zvláště u mužů a žen starších 40 let, u kterých postupně tvorba vlastních hormonů klesá.

detail produktuproduktový obrázek

Maca

Maca je prastará bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví.

detail produktuproduktový obrázek

Škornice

Legendární čínská bylina prostopášného kozla je přírodním lékem na potíže s mužskou plodností, slabou erekcí a vyhasínajícím libidem. Chrání před osteoporózou a zlepšuje imunitu.

detail produktuproduktový obrázek

Ženšen

Ženšen je nejznámější bylinou používanou v tradiční čínské medicíně. Má mnoho léčebných aplikací vedoucích zejména k podpoře celkového zdraví a posílení imunitního systému.

detail produktu
PŘEHLED VÝROBKŮ GUARANAPLUS

 
© 2019 GUARANAPLUS | Všechna práva vyhrazena