Top

Principy kvality

 

Obchodníci a marketingoví mágové se nám denně snaží vnutit názor, že kvalitu potravin poznáme podle krásného obalu, bezvadného tvaru a povrchu bez poskvrnky. Kupujeme pak kalibrovanou, napohled úžasnou zeleninu nebo ovoce, ovšem bez chuti, vitamínů, pěstovanou v podmínkách připomínajících chemickou výrobu a sklízenou dlouho před obdobím skutečné zralosti.

 

Naše bylinky jsou jiné. Jsou opravdové, živé, pěstované bez postřiků, splňující nároky na organickou kvalitu, od pěstitelů, kterým věříme. Pak je skutečně šetrně zpracováváme tak, abychom vám přinesli celý komplex užitečných složek v původní přírodní surovině.  Víme proč to děláme tímto způsobem, vždyť je sami užíváme.


kvalita surovin

100% KVALITA SUROVIN

Důsledně dbáme na špičkovou kvalitu vstupních surovin a jejich co nejšetrnější zpracování. Tak zaručujeme maximální obsah a efekt účinných složek.


bez aditiv

BEZ ADITIV A KONZERVANTŮ

Naše výrobky se obejdou zcela bez konzervantů, barviv nebo syntetických přísad. Řídíme se zásadou, že příroda sama vše namíchala v perfektním složení.


bez lepku

NULOVÝ OBSAH LEPKU

Nevyrábíme levné párky do marketů. Proto jsou všechny naše produkty ve formě přášku a kapslí zcela bez obsahu lepku, přidaného škrobu nebo sóji.


bez proteinů

BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK

Přísně sledujeme technologii výroby. Jsme si tudíž jisti, že se do našich rostlinných přípravků nedostanou žádné živočišné složky jako proteiny nebo tuky.


pro vegany

VHODNÉ PRO VEGANY

Abychom zajistili vhodnost našich produktů pro vegetariány a vegany, používáme zásadně rostlinné celulózové, a nikoliv želatinové, kapsle.
GARANCE KVALITY

 
  • naše přípravky jsou v souladu s příslušnou legislativou pro potravinové doplňky platnou v České republice a v Evropské unii
  • všechny výrobky jsou řádně notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví, naše Guarana je také schválena Státním zdravotním ústavem
  • technologie výroby splňuje beze zbytku požadavky na hygienu, čistotu a bezpečnost provozu
  • deklarované zdravotní účinky vycházejí z relevantních vědeckých studií a zcela korespondují s dlouhodobými zkušenostmi uživatelů s působením na jejich organismus
  • neustále se snažíme zlepšovat, proto nasloucháme našim zákazníkům a reagujeme na jejich náměty a požadavky
© 2019 GUARANAPLUS | Všechna práva vyhrazena