Top

NAŠE PRODUKTY
KATEGORIE ÚČINKU: Zdravé mlsání

 

Občasným dietním prohřeškům se asi nevyhne nikdo z nás. Co se ale stane, když nám závislost na různých pochutinách a sladkostech přerůstá přes hlavu? Nadměrný příjem rafinovaných cukrů, nasycených tuků a dnes všudypřítomných éček je právem považován za  tikající bombu. Postupně  si zaděláváme na velké zdravotní problémy.

 

Řešením sice jsou bezpečné rady dietologů, jak chroupat mrkvičku místo chipsů a jablíčko místo čokolád, ale vysvětlujte to svým chuťovým pohárkům. Pokud nechcete váš jazýček ochudit o opravdové zážitky, zkuste dary přírody s exkluzivní  chutí a vůní.


produktový obrázek

Chia

Chia semínka patří mezi nejzdravějších potraviny na planetě. Jsou zdrojem spektra nutrientů důležitých pro tělo a mozek, vynikají velkým podílem proteinů, vápníku a omega-3 mastných kyselin.

detail produktuproduktový obrázek

Goji

Plody goji jsou v Tibetu a Číně pokládány za jeden z receptů na dlouhý život a dobrou kondici. Mírně štiplavé bobule jsou koncentrovaným zdrojem antioxidantů zpomalujících stárnutí.

detail produktuproduktový obrázek

Kakaové boby

Kakao je nejbohatší plodinou na antioxidanty, které nás chrání před působením volných radikálů. Dokáže navodit dobrou náladu, pocity štěstí a spokojenosti, včetně lehkých afrodisiakálních účinků.

detail produktuproduktový obrázek

Panela

Panela je nerafinovaná ztuhlá třtinové šťáva výjimečná svou bohatou chutí a obsahem nutrientů. Protože při výrobě nedochází k oddělení melasy, zachovává si panela řadu jejích zdravotních benefitů.

detail produktu
PŘEHLED VÝROBKŮ GUARANAPLUS

 
© 2019 GUARANAPLUS | Všechna práva vyhrazena