Top

NAŠE PRODUKTY
KATEGORIE ÚČINKU: Hubnutí

 

Kila navíc trápí mnohé z nás. Chceme se cítit ve formě a sexy, příroda však většině z nás naše každodenní prohřešky vůči životosprávě neodpouští. Proto si pomáháme aktivním pohybem nebo zdravým jídelníčkem. Někdy to zabírá, jindy moc ne, ale v každém případě to vyžaduje jistou dávku kázně a sebekontroly.

 

Spousta lidí si proto pomáhá nejrůznějšími dietními berličkami.  My vám doporučujeme dary přírody, které nejen pomohou s kily dolů, ale celkově povzbudí organismus a regenerují ho.


produktový obrázek

Açai

Plody jihoamerické palmy jsou dnes často řazeny do kategorie superpotravin. Jsou lákavé svou chutí a vůní, užitečné pak zejména díky vysokému obsahu antioxidantů, vitamínů a minerálů.

detail produktuproduktový obrázek

Chia

Chia semínka patří mezi nejzdravějších potraviny na planetě. Jsou zdrojem spektra nutrientů důležitých pro tělo a mozek, vynikají velkým podílem proteinů, vápníku a omega-3 mastných kyselin.

detail produktuproduktový obrázek

Guarana

Guarana je vynikajícím pomocníkem eliminujícím stres a únavu. Stimuluje organismus k vyššímu fyzickému i mentálnímu výkonu, ale celý rozsah jejího působení je výrazně širší.

detail produktuproduktový obrázek

Guarana – Maca

Tento produkt v sobě spojuje úžasné léčebné účinky dvou jihoamerických fytoterapeutických pokladů - semen brazilské Guarany a peruánského kořene Maca.

detail produktuproduktový obrázek

Maqui

Bobulovité ovoce, které chilští indiáni tradičně využívají jako součást stravy dodávající jim sílu, zdraví a vytrvalost. Pro zachování nutriční hodnoty a maximálního obsahu účinných látek šetrně sušeno mrazem.

detail produktuproduktový obrázek

Matcha

Matcha je velejemně mletý japonský zelený čaj nejvyšší kvality. Snoubí v sobě výjimečnou péči při pěstování a zpracování, fantastickou chuť a především excelentní antioxidační, detoxikační a relaxační účinky.

detail produktu
PŘEHLED VÝROBKŮ GUARANAPLUS

 
© 2019 GUARANAPLUS | Všechna práva vyhrazena