Top

NAŠE PRODUKTY
KATEGORIE ÚČINKU: Játra a žlučník

 

Játra jsou největším vnitřní orgánem a centrálním orgánem látkové výměny. Mají klíčovou roli v metabolismu cukrů, tuků i bílkovin, produkují žluč i některé hormony. Ukládají glykogen, železo a některé vitamíny, tvoří bílkoviny krevní plasmy a mají zásadní vliv na detoxikaci organismu.

 

Nevhodný životní styl, některé choroby, vliv toxinů nebo infekce vedou k jejich poškození nebo selhání. Naštěstí mají velkou funkční rezervu a schopnost regenerace, která může být podpořena vhodnými bylinnými přípravky.


produktový obrázek

Brahmi

Brahmi se používá jako mozkové tonikum, pro posílení paměti, lepší dýchání, rozvoj imunity a léčbu kožních chorob. Detoxikuje důležité orgány, omlazuje tělo i mysl.

detail produktuproduktový obrázek

Goji

Plody goji jsou v Tibetu a Číně pokládány za jeden z receptů na dlouhý život a dobrou kondici. Mírně štiplavé bobule jsou koncentrovaným zdrojem antioxidantů zpomalujících stárnutí.

detail produktuproduktový obrázek

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná je z hlediska chemického složení a biologických účinků na lidský organismus velice prospěšná. Velký význam mají biologické účinky obsažených dusíkatých sloučenin, které působí jako inhibitory syntézy cholesterolu.

detail produktuproduktový obrázek

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec pozitivně působí na jaterní buňky, příznivě ovlivňuje tvorbu žluči a její rozvod do zažívacího traktu. Proto se také používá na léčbu chorob jater, žlučníku a tak vlastně i celého zažívacího ústrojí.

detail produktuproduktový obrázek

Škornice

Legendární čínská bylina prostopášného kozla je přírodním lékem na potíže s mužskou plodností, slabou erekcí a vyhasínajícím libidem. Chrání před osteoporózou a zlepšuje imunitu.

detail produktu
PŘEHLED VÝROBKŮ GUARANAPLUS

 
© 2019 GUARANAPLUS | Všechna práva vyhrazena